Kategorie

Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Dodany przez Michał Boner | 2014/06/14

Zapraszamy do nowego domu

Zwłaszcza dużo ludzi przenosi się z większych miast na ich obrzeża. koszty metra kwadratowego w centrum miasta są duże a infrastruktura pozamiejska coraz bardziej rozbudowana. Tak rodzą się sypianie miast, od pojedynczych domów po osiedla willowe i domków szeregowych i jednorodzinnych.

Miejscowości takie jak Grodzisk, Magdalenka czy Nadarzyn już są uważane za przedmieścia Warszawy. Do nich sprowadza się coraz więcej ludzi na co dzień pracujących w Stolicy. Dom pod Warszawą to póki co luksus dla zamożnych. Domy Magdalenka, domy Grodzisk czy też domy Nadarzyn zamieszkiwane są przez wielu biznesmenów, artystów, celebrytów.

Oprócz obszernych posesji z suto wyposażonymi budynkami budują się osiedla domków. Domy Warszawa i okolice to hasło często wpisywane do wyszukiwarek w celu wyszukania odpowiedniego  miejsca do zamieszkania poza zatłoczoną Warszawą.

Przebywać poza miastem to marzenie wielu ludzi zmęczonych i znużonych zgiełkiem i pośpiechem wielkich metropolii. Coraz niższe ceny budowy domów i coraz lepsza stopa życiowa nakłaniają wielu do zamieszkania poza miastem.

Stolica Polski wyjątkowo szybko poszerza swoje osiedla sypialniane. Osiedla i domy pod Warszawą powstają jak przysłowiowe grzyby po deszczu.

Zdjęcia naszego reportera


nieruchomości
biura nieruchomości
agencje nieruchomości