Kategorie

Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Dodany przez Michał Boner | 2016/10/09

Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów
Szukasz mieszkania w Warszawie? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, wygodzie i komforcie, bezproblemowych sąsiadach oraz atrakcyjnej cenie? Sprawdź nowe mieszkania na Mokotowie (np.

tutaj).

Mokotów to dzielnica bezpieczna oraz przyjazna mieszkańcom. Cicha i spokojna okolica, dużo terenów zielonych, ścieżek rowerowych, terenów do biegania i spacerowania. Nieważne, czy jesteś rodzicem, sportowcem, osobą starszą, czy człowiekiem zapracowanym. To idealne miejsce, gdzie można zrelaksować się i odpocząć od szybkiego warszawskiego życia. Cisza i bezpieczeństwo to jednak nie jedyne zalety Mokotowa. Oferuje świetny dostęp do usług komunikacyjnych - metro, tramwaje, autobusy oraz transport kolejowy. Na Mokotowie znajduje się również duża ilość szkół, placów zabaw, restauracji i sklepów, co świadczy o jej wysokim rozwinięciu. Mieszkańcy mają blisko do wszystkich potrzebnych miejsc.

O mieszkaniu w tej, nie bez powodu, popularnej dzielnicy marzy niejeden. Jest ona bez wątpienia najlepszym wyborem. Poznaj szczegółową ofertę - mieszkania na sprzedaż w Warszawie i wybierz jedno z satysfakcjonujących Cię mieszkań. Atrakcyjne adresy, profesjonalna wycena nieruchomości, duży wybór, idealna infrastruktura.
Mieszkaj wygodnie i tanio. Wszystkie typy mieszkań M1-M5, oferty lokum z balkonem i ogródkiem, przemyślane rozmieszczenie pokoi, ogromny wybór. Każdy może znaleźć coś dla swoich potrzeb. Nie czekaj, aż Twój wymarzony kąt odkryje i kupi ktoś inny! Najatrakcyjniejsze oferty tu i teraz. Odwiedź stronę nieruchomości i przekonaj się sam. Mieszkanie Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Nie bez powodu rodowici mieszkańcy Mokotowa bardzo rzadko zmieniają miejsce zamieszkania.

Zdjęcia naszego reportera


działki
deweloper
agencje nieruchomości
apartamenty