Kategorie

Najnowsze


Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/12/15

Remont mieszkania
Remont mieszkania to mało lubiana czynność, głownie z powodu kosztów. Zwłaszcza że co kilka lat czeka nas właśnie taki wydatek.

Jedni remont mieszkania przeprowadzają samodzielnie, na własną rękę, inni decydują się na wynajęcie sprawdzonej firmy remontowej. .

Gdy planujesz remont i należy sprawdzić oferty od pewnych firm remontowych.

Łazienka jest takim pomieszczeniem, od którego często zaczynamy remont naszego mieszkania. Jest również pozycją w kosztorysie która, nie licząc kuchni, najbardziej wpływa na koszt renowacji mieszkania.
Łazienka jest podstawą dla dalszych prac remontowych, zapewnia ona  podstawowy węzeł sanitarny dla firmy remontowej.

Załóżmy, ze nasza łazienka jest niewielka – ma kilka  m2 i wymaga pewnych prac remontowych, takich jak wymiana hydrauliki oraz elektryki, nowych tynków na ścianach i wylewki, izolacji, położenia płytek, zakupu i montażu urządzeń sanitarnych.

Gdy remont łazienki zostanie ukończony warto zająć się innymi pomieszczeniami, takimi jak salon, kuchnia. Uzupełnianie ubytków, malowanie ścian i sufitu, renowacja parkietu lub paneli podłogowych, wymiana urządzeń sanitarnych w kuchni.

W przypadku innych pomieszczeń warto również zainwestować trochę gotówki aby i je odnowić, odmalować ściany, naprawić uszkodzone gniazdka, listwy, sprawdzić sprawność systemy grzewczego.

Bo przecież chcemy, aby koszt były niższe a remont domu wykonany raz, a dobrze.
Wybierając produkty z górnej lub średniej półki cenowej możemy być pewni, że remont został wykonany prawidłowo i solidnie i na kilka dobrych lat możemy cieszyć się w pełni odnowionym mieszkaniem, które zostało wykończone solidnie i profesjonalne.

Zdjęcia naszego reportera


nieruchomości
domy
biura nieruchomości