Kategorie

Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/12/11

Ogrody lekiem na zagrożenia cywilizacyjne
Moda na ekologiczny tryb życia, dbałość o nasze zdrowie i sprawność przyczyniają się w ostatnich latach do zmian w myśleniu o naszym otoczeniu.

Kiedy kupujemy mieszkanie w takim mieście jak Warszawa, interesuje nas już nie tylko jego wnętrze, ale też projektowanie terenów zielonych przez dewelopera w otoczeniu naszego osiedla. 
Ważne jest dla nas, czy nasze dzieci będą mogły spędzać czas na świeżym powietrzu w oderwaniu od telewizora czy komputera, coraz chętniej też dorośli mieszkańcy Warszawy poświęcają czas wolny na aktywny wypoczynek na rowerze, ścieżce biegowej czy przy nordic walkingu. 
Firmy takie jak Projektowanie Ogrodów MM Zawojscy stają się coraz bardziej wyspecjalizowane i chętniej poszukiwane. Mogą nie tylko stworzyć projekt zapełnienia dostępnej nam przestrzeni zielenią, ale też dostarczyć odpowiednie gatunki roślin, ziemię i odpowiednie donice czy skrzynki do ich hodowania. Jeśli tylko mamy do dyspozycji ogródek w mieszkaniu na parterze czy nawet obszerny taras, korzystamy z usług projektantów zielonej architektury. To jednocześnie okazja do wyhodowania własnych warzyw, owoców czy ziół pozbawionych sztucznych dodatków czy konserwantów. 
Wykorzystujemy je coraz chętniej w naszych kuchniach, pozostając w zgodzie z myśleniem ekologicznym, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie. Warszawa uznawana jest za jedną z najbardziej zielonych stolic Europy, jej mieszkańcy mogą korzystać z licznych parków i skwerów, jednak ostatnie doświadczenia związane z zagrożeniem smogiem w stolicy, pokazały że warto jeszcze intensywniej dbać o projektowanie terenów zielonych, które przyczyniają się do poprawy jakości powietrza i zmniejszają stres związany z wypełnianiem naszych codziennych obowiązków.

Garden Design Poznań
62-050 Krosno, Osiedle Olszynka 2F/2
Polska,
Telefon: +48 790 301 503 Fax:
Garden Design Szczecin
72-003 Wołczkowo, Jasna 5
Polska,
Telefon: +48 501 541 490 Fax:
Garden Design Warszawa
00-773 Warszawa, Dolna 11
Polska,
Telefon: +48 506 115 657 Fax:

Zdjęcia naszego reportera


deweloper
deweloperzy
biura nieruchomości