Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Jak zadbać o swój ogród?

Artykuły wg słów kluczowych: dom, koszenie trawy, ogród, ogrodnik

Jak zadbać o swój ogród? (...) gotowy plan, wystarczy, że przejdziemy do działania. Tutaj również możemy wykorzystać usługi ogrodnicze w Warszawie. Firmy takie jak np http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl które nam to zaoferują, wykonają dla nas szereg, różnorodnych prac. Zasadzą w naszym ogrodzie wszelkie rośliny i kwiaty. Następnie wystarczy już tylko, że będziemy dobrze dbać o swoje rośliny. (...)

Dodany przez Dawid Jaskulski | 2015/10/20

Jak zadbać o swój ogród?