Kategorie

Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Dodany przez Dawid Jaskulski | 2015/05/25

Nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim
Mieszkanie w Warszawie czy w którymś z okolicznych miast – to pytanie zadaje sobie coraz większa ilość osób.

Jednym z głównych powodów tego typu rozterek są oczywiście względy ekonomiczne. Nie da się ukryć, że przykładowo nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim są nawet o połowę tańsze od tych, które można kupić w stolicy naszego kraju. Taka oferta z pewnością jest niezwykle kusząca, szczególnie dla młodych par, które nie mogą się jeszcze pochwalić zbyt pokaźnym dorobkiem finansowym.

Trzeba jednak mieć na uwadze codzienne dojazdy. To nie tylko kwestia kosztów, ale określonego czasu spędzonego w samochodzie lub komunikacji autobusowej czy też kolejowej. Najkorzystniejszą opcją wydaje się połączenie kolejowe, szczególnie gdy ktoś ma pracę w ścisłym centrum miasta. Natomiast problemem mogłyby się stać codzienne dojazdy na południowy wschód Warszawy. W każdym razie, zawsze należy dokładnie przeanalizować możliwości, aby nie być zaskoczonym już po kupnie mieszkania. Oczywiście sytuacją optymalną jest wykonywanie wolnego zawodu albo też fakt, że nie trzeba codziennie dojeżdżać do stolicy, co przecież wśród młodych ludzi zdarza się coraz częściej.

Mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim na pewno kuszą nie tylko dużo niższą ceną za metr kwadratowy, a tym samym niższym kredytem do spłaty, ale także zdecydowanie mniejszymi kosztami utrzymania takiego mieszkania. To kolejna zaleta takiego wyboru. Poza tym, Nowy Dwór Mazowiecki może się pochwalić dość dobrą infrastrukturą techniczną oraz społeczną. Nie powinno być większych problemów ze znalezieniem przedszkola, szkoły lub przychodni.

Jedno jest pewne, nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim z pewnością są ciekawą alternatywą dla ludzi znużonych ciągłym gwarem stolicy. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji należy dokładnie przeanalizować kwestie związane z dojazdem. Szczególnie może być istotne, czy pracuje w Warszawie jedna, czy dwie osoby. Na pewno warto się zastanowić nad tym, czy często pojawiają się w pracy nadgodziny i ogólnie, jak wygląd sytuacja rodzinna. W przypadku posiadania dzieci, może jeszcze być problem z ich dojazdem do szkoły.

Mieszkania na 5
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Chemików 6A
Polska,
Telefon: 507 091 363, 691 993 353 Fax:

Zdjęcia naszego reportera


nieruchomości
domy
deweloperzy
mieszkania