Kategorie

Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Dodany przez Irena Dziwisz | 2018/04/27

Niesamowicie luksusowe apartamenty
Nie każdy człowiek nieustannie podąża za pieniędzmi.

Niektórzy ludzie zdecydowanie bardziej wolą je po prostu wydawać i w żaden sposób nie ograniczają się w swoim życiu, dzięki czemu są po prostu szczęśliwsi. To oni chętnie inwestują w luksusowe apartamenty, które są po prostu doskonałymi miejscami do codziennego życia. Co zatem jest w nich takiego wyjątkowego, iż warto za nie więcej zapłacić? Każdy luksusowy apartament może się tak nazwać z kilku powodów. Zazwyczaj ekskluzywny charakter wynika tutaj z idealnie zaaranżowanego wnętrza.
Nad tymi mieszkaniami zawsze pracują najlepsi polscy architekci, którzy potrafią całymi godzinami siedzieć wyłącznie nad jednym projektem wybranego pomieszczenia. Tworzą oni całe koncepcje, które idealnie ze sobą współgrają. 
Dopiero gdy projekt wnętrza całego apartamentu jest już przygotowany, mieszkanie na żoliborzu zaczyna być powoli wyposażane. Umieszcza się w nim wyłącznie takie wyroby i artykuły, które odznaczają się luksusowym charakterem, czyli są wykonane z doskonałych materiałów, mają nienaganną formę oraz rewelacyjnie wyglądają. Luksusowe lokale przeważnie mają też niezwykle przyjazne lokalizacje, bo występują głównie w centrach dużych miast, w których każdy na pewno chciałby się osiedlić np tutaj
A ile trzeba zapłacić za tak luksusowe mieszkanie w Warszawie na Żoliborzu? Otóż ceny podobnych apartamentów zazwyczaj mieszczą się w granicach kilkuset tysięcy złotych. Droższe będą lokale większe i lepiej wyposażone, a tańsze te puste, posiadające niewielki metraż. Warto jednak zapewnić sobie w życiu odrobinę luksusu i posiąść takie mieszkanie, rozpoczynając w nim zupełnie nową przyszłość.

sPlace Park
01-756 Warszawa, Przasnyska 4
Polska,
Telefon: 22 188 16 00, 504 624 864 Fax:

Zdjęcia naszego reportera


mieszkanie na żoliborzu
luksusowe apartamenty
mieszkanie w Warszawie na Żoliborzu