Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Niesamowicie luksusowe apartamenty

Artykuły wg słów kluczowych: luksusowe apartamenty, mieszkanie na żoliborzu, mieszkanie w Warszawie na Żoliborzu

Niesamowicie luksusowe apartamenty (...) Nie każdy człowiek nieustannie podąża za pieniędzmi. Niektórzy ludzie zdecydowanie bardziej wolą je po prostu wydawać i w żaden sposób nie ograniczają się w swoim życiu, dzięki czemu są po prostu szczęśliwsi. To oni chętnie inwestują w luksusowe apartamenty, które są po prostu doskonałymi miejscami do codziennego życia. Co zatem jest w nich takiego wyjątkowego, iż warto za nie więcej zapłacić? Każdy luksusowy apartament może się tak nazwać z kilku powodów. Zazwyczaj ekskluzywny charakter wynika tutaj z idealnie zaaranżowanego wnętrza. Nad tymi (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2018/04/27

Niesamowicie luksusowe apartamenty