Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Niesamowicie luksusowe apartamenty

Artykuły wg słów kluczowych: luksusowe apartamenty, mieszkanie na żoliborzu, mieszkanie w Warszawie na Żoliborzu

Niesamowicie luksusowe apartamenty (...) mieszkaniami zawsze pracują najlepsi polscy architekci, którzy potrafią całymi godzinami siedzieć wyłącznie nad jednym projektem wybranego pomieszczenia. Tworzą oni całe koncepcje, które idealnie ze sobą współgrają. Dopiero gdy projekt wnętrza całego apartamentu jest już przygotowany, mieszkanie na żoliborzu zaczyna być powoli wyposażane. Umieszcza się w nim wyłącznie takie wyroby i artykuły, które odznaczają się luksusowym charakterem, czyli są wykonane z doskonałych materiałów, mają nienaganną formę oraz rewelacyjnie wyglądają. Luksusowe lokale (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2018/04/27

Niesamowicie luksusowe apartamenty