Kategorie

Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Dodany przez Dawid Jaskulski | 2016/03/21

Mieszkania w Rembertowie
Rembertów to jedna z dzielnic Warszawy usytuowana we wschodniej części stolicy, którą wyróżnia miedzy innymi bliskość lasów i licznych pomników przyrody.

Mieszkania w Rembertowie mają korzystne ceny i jest ich całkiem sporo. Skutkiem tego wiele osób bierze pod uwagę zamieszkanie w tej dzielnicy. Zastanawiają się jednak, czego można po niej oczekiwać. Czy warto więc zamieszkać w Rembertowie? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Mocne strony
Zalety dzielnicy Rembertów są liczne warto więc zdawać sobie z nich sprawę. Są to przede wszystkim cisza i spokój - dzielnica ta nie należy do tych, w których życie uliczne trwa 24 godziny na dobę. Dzięki temu jest miejscem, w którym naprawdę można wypocząć. Kolejnym atutem Rembertowa jest z całą pewnością mnóstwo zieleni. Wiosną i latem dzielnica ta prezentuje się po prostu pięknie, zapewnia też mnóstwo możliwości miłośnikom odpoczynku na łonie natury. Znajdziemy tu wszystko to co potrzebne jest w codziennym funkcjonowaniu - sklepy, szkoły i przychodnie. Podsumowując, jest więc to miejsce idealne szczególnie dla rodzin, które chcą mieszkać w mieście, a jednocześnie nieco odciąć się od jego zgiełku i hałasu.

Wady
Jedyną wadą Rembertowa, szczególnie odczuwalną dla osób, które każdego dnia muszą dojeżdżać do centrum Stolicy jest fakt dość długo trwających dojazdów. Niemniej jednak można się do tego przyzwyczaić.

Czy warto więc rozważać zakup mieszkania w Rembertowie?
Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Atrakcyjne mieszkania, cisza, spokój oraz mnóstwo zieleni sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia, w którym z całą pewnością odnaleźć się może każdy z nas. Przekonują o tym liczni mieszkańcy dzielnicy, którzy nie wyobrażają sobie życia w innej.

Zdjęcia naszego reportera


domy
deweloperzy
biura nieruchomości