Kategorie

Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Dodany przez Dawid Jaskulski | 2015/10/20

Jak zadbać o swój ogród?
Na pewno każdy z nas stara się regularnie dbać o swój dom lub mieszkanie.

Często jednak zapominamy o tym, jak ogromny wpływ na prezencję całego budynku ma jego ogród. Jeśli więc chcemy, aby nasz dom był naprawdę piękny, musimy zadbać również o jego otoczenie. A jak możemy to zrobić?

Jeśli dopiero co przeprowadziliśmy się w nowe miejsce, postawmy na profesjonalne zakładanie ogrodów. Tego typu usługi zaoferuje nam już wiele firm i wcale nie musimy za nie zbyt dużo płacić. Wystarczy, że znajdziemy firmę, na którą możemy sobie pozwolić. Dzięki temu nie będziemy musieli sami zajmować się projektowaniem otoczenia naszego domu, co mogłoby być dla nas dość trudne, jeśli dotąd nie zajmowaliśmy się ogrodnictwem. A gdy już uzyskamy gotowy plan, wystarczy, że przejdziemy do działania. Tutaj również możemy wykorzystać usługi ogrodnicze w Warszawie. Firmy takie jak np http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl które nam to zaoferują, wykonają dla nas szereg, różnorodnych prac. Zasadzą w naszym ogrodzie wszelkie rośliny i kwiaty. Następnie wystarczy już tylko, że będziemy dobrze dbać o swoje rośliny. Pamiętajmy przy tym, aby regularnie decydować się na koszenie trawy. W końcu wygląd trawnika jest również bardzo ważny. Następnie zakupmy odpowiednie środki do pielęgnacji roślin i kwiatów. Korzystajmy z nich zgodnie z ulotkami dołączonymi do danych opakowań. Jeśli będziemy postępować w taki właśnie sposób, na pewno dobrze zadbamy o otoczenie swojego domu. Dowiedz się więcej na ten temat

Kava Marta Strzelecka
02-194 Warszawa, Zbiorowa 61/63
Polska,
Telefon: 883 026 800, 505 063 207 Fax:

Zdjęcia naszego reportera


dom
ogród
ogrodnik
koszenie trawy