Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, działki

Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów (...) Szukasz mieszkania w Warszawie? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, wygodzie i komforcie, bezproblemowych sąsiadach oraz atrakcyjnej cenie? Sprawdź nowe mieszkania na Mokotowie (np. tutaj).Mokotów to dzielnica bezpieczna oraz przyjazna mieszkańcom. Cicha i spokojna okolica, dużo terenów zielonych, ścieżek rowerowych, terenów do biegania i spacerowania. Nieważne, czy jesteś rodzicem, sportowcem, osobą starszą, czy (...)

Dodany przez Michał Boner | 2016/10/09

Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów

Jak skutecznie i szybko sprzedać dom

Artykuły wg słów kluczowych: deweloper, działki, mieszkania

Jak skutecznie i szybko sprzedać dom (...) ich wyceną. Konkretniej dopisać jest lokalizację i podanie wieku domu, np. 'wycena domu z lat 70-tych Wrocław', 'wycena domu lata osiemdziesiąte Kielce' lub 'rzeczoznawca nieruchomości Inowrocław'. Po wycenie zaczyna się właściwy etap szukania kupca, często właściciele nieco zawyżają początkową cenę, aby ostatecznie utargować z kupcem cenę oscylującą w granicy tej podanej przez osobę, która nam dom wyceniła. Jeśli trudno jest nam zbyć nieruchomość, bądź nasz lokalny rynek nieruchomości przeżywa kryzys, warto zwrócić się o pomoc do biura nieruchomości. Dobrze jest także (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/08/01

Jak skutecznie i szybko sprzedać dom

Biznes pod Zieloną Górą

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, działki, nieruchomości

Biznes pod Zieloną Górą (...) znajdziemy niemal w każdej miejscowości. Niezależnie od tego, czy będzie to Sulechów, czy też jeszcze mniejsza miejscowość, lokal znajdziemy bez większych problemów. Co istotne, bardzo często urzędy w mniejszych miejscowościach są nastawione znacznie lepiej do przedsiębiorców służąc im większą pomocą przy przenoszeniu, czy rozkręcaniu biznesów. Są to przecież dodatkowe miejsca pracy dla lokalnej społeczności, więc warto przejrzeć dostępne lokale użytkowe w Sulechowie (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2014/08/13

Biznes pod Zieloną Górą

Chata dla Polaka

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, działki, mieszkania

Chata dla Polaka (...) Szczecin można odwiedzić dzięki tzw. wirtualnym spacerom. Wirtualne spacery to najlepszy sposób prezentacji danej nieruchomości. Dzięki wirtualnym spacerom można dokładnie zaprezentować i wiarygodnie odwzorować rzeczywistość.W serwisie rynekpierwotny.com prezentacje mogą dodawać wyłącznie spółdzielnie mieszkaniowe albo deweloperzy.Dzięki serwisowi (...)

Dodany przez Michał Boner | 2014/05/25

Chata dla Polaka