Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Mieszkania w Rembertowie

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, deweloperzy, domy

Mieszkania w Rembertowie (...) Rembertów to jedna z dzielnic Warszawy usytuowana we wschodniej części stolicy, którą wyróżnia miedzy innymi bliskość lasów i licznych pomników przyrody. Mieszkania w Rembertowie mają korzystne ceny i jest ich całkiem sporo. Skutkiem tego wiele osób bierze pod uwagę zamieszkanie w tej dzielnicy. Zastanawiają się jednak, czego można po niej oczekiwać. Czy warto więc zamieszkać w Rembertowie? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.Mocne stronyZalety dzielnicy Rembertów są liczne warto więc zdawać sobie z nich sprawę. Są to przede wszystkim cisza i spokój - dzielnica ta nie (...)

Dodany przez Dawid Jaskulski | 2016/03/21

Mieszkania w Rembertowie

Remont mieszkania

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, domy, nieruchomości

Remont mieszkania (...) podstawą dla dalszych prac remontowych, zapewnia ona  podstawowy węzeł sanitarny dla firmy remontowej.Załóżmy, ze nasza łazienka jest niewielka – ma kilka  m2 i wymaga pewnych prac remontowych, takich jak wymiana hydrauliki oraz elektryki, nowych tynków na ścianach i wylewki, izolacji, położenia płytek, zakupu i montażu urządzeń sanitarnych.Gdy remont łazienki zostanie ukończony warto zająć się innymi pomieszczeniami, takimi jak salon, kuchnia. Uzupełnianie ubytków, malowanie ścian i sufitu, renowacja parkietu lub paneli podłogowych, wymiana (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/12/15

Remont mieszkania

Nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim

Artykuły wg słów kluczowych: deweloperzy, domy, mieszkania, nieruchomości

Nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim (...) codzienne dojazdy. To nie tylko kwestia kosztów, ale określonego czasu spędzonego w samochodzie lub komunikacji autobusowej czy też kolejowej. Najkorzystniejszą opcją wydaje się połączenie kolejowe, szczególnie gdy ktoś ma pracę w ścisłym centrum miasta. Natomiast problemem mogłyby się stać codzienne dojazdy na południowy wschód Warszawy. W każdym razie, zawsze należy dokładnie przeanalizować możliwości, aby nie być zaskoczonym już po kupnie mieszkania. Oczywiście sytuacją optymalną jest wykonywanie wolnego zawodu albo też (...)

Dodany przez Dawid Jaskulski | 2015/05/25

Nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim

Jak wygląda komfortowe mieszkanie?

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, domy

Jak wygląda komfortowe mieszkanie? (...) Luksus – to pojęcie, które każdy wyobraża sobie trochę inaczej. Niestety, nie dla każdego taki stan (ogólnie przyjęty) jest osiągalny, wręcz tylko dla nielicznych. Z luksusem kojarzą się głównie dobra  materialne ruchome lub nieruchomości. Bardzo bogaci ludzie często z nadmiaru pieniędzy chcą pokazać za pomocą luksusowych rzeczy swój status materialny. Kupują jachty, dzieła sztuki, samochody a nawet samoloty i helikoptery. Często też zamożni ludzie inwestują w nieruchomości. Zazwyczaj są to ziemie a także pałace, domy, mieszkania.Czy istnieje coś takiego jak definicja luksusu? Raczej (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2014/07/17

Jak wygląda komfortowe mieszkanie?