Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Mieszkania w Rembertowie

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, deweloperzy, domy

Mieszkania w Rembertowie (...) należy do tych, w których życie uliczne trwa 24 godziny na dobę. Dzięki temu jest miejscem, w którym naprawdę można wypocząć. Kolejnym atutem Rembertowa jest z całą pewnością mnóstwo zieleni. Wiosną i latem dzielnica ta prezentuje się po prostu pięknie, zapewnia też mnóstwo możliwości miłośnikom odpoczynku na łonie natury. Znajdziemy tu wszystko to co potrzebne jest w codziennym funkcjonowaniu - sklepy, szkoły i przychodnie. Podsumowując, jest więc to miejsce idealne szczególnie dla rodzin, które chcą mieszkać w mieście, a jednocześnie nieco odciąć się od jego (...)

Dodany przez Dawid Jaskulski | 2016/03/21

Mieszkania w Rembertowie

Ogrody lekiem na zagrożenia cywilizacyjne

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, deweloper, deweloperzy

Ogrody lekiem na zagrożenia cywilizacyjne (...) Moda na ekologiczny tryb życia, dbałość o nasze zdrowie i sprawność przyczyniają się w ostatnich latach do zmian w myśleniu o naszym otoczeniu. Kiedy kupujemy mieszkanie w takim mieście jak Warszawa, interesuje nas już nie tylko jego wnętrze, ale też projektowanie terenów zielonych przez dewelopera w otoczeniu naszego osiedla. Ważne jest dla nas, czy nasze dzieci będą mogły spędzać czas na świeżym powietrzu w oderwaniu od telewizora czy komputera, coraz chętniej też dorośli mieszkańcy Warszawy poświęcają czas wolny na aktywny wypoczynek na rowerze, ścieżce (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/12/11

Ogrody lekiem na zagrożenia cywilizacyjne

Nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim

Artykuły wg słów kluczowych: deweloperzy, domy, mieszkania, nieruchomości

Nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim (...) Mieszkanie w Warszawie czy w którymś z okolicznych miast – to pytanie zadaje sobie coraz większa ilość osób. Jednym z głównych powodów tego typu rozterek są oczywiście względy ekonomiczne. Nie da się ukryć, że przykładowo nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim są nawet o połowę tańsze od tych, które można kupić w stolicy naszego kraju. Taka oferta z pewnością jest niezwykle kusząca, szczególnie dla młodych par, które nie mogą się jeszcze pochwalić zbyt pokaźnym dorobkiem finansowym. Trzeba jednak mieć na uwadze (...)

Dodany przez Dawid Jaskulski | 2015/05/25

Nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim