Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, działki

Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów (...) Mieszkańcy mają blisko do wszystkich potrzebnych miejsc. O mieszkaniu w tej, nie bez powodu, popularnej dzielnicy marzy niejeden. Jest ona bez wątpienia najlepszym wyborem. Poznaj szczegółową ofertę - mieszkania na sprzedaż w Warszawie i wybierz jedno z satysfakcjonujących Cię mieszkań. Atrakcyjne adresy, profesjonalna wycena nieruchomości, duży wybór, idealna infrastruktura. Mieszkaj wygodnie i tanio. Wszystkie typy (...)

Dodany przez Michał Boner | 2016/10/09

Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów

Ogrody lekiem na zagrożenia cywilizacyjne

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, deweloper, deweloperzy

Ogrody lekiem na zagrożenia cywilizacyjne (...) biegowej czy przy nordic walkingu. Firmy takie jak Projektowanie Ogrodów MM Zawojscy stają się coraz bardziej wyspecjalizowane i chętniej poszukiwane. Mogą nie tylko stworzyć projekt zapełnienia dostępnej nam przestrzeni zielenią, ale też dostarczyć odpowiednie gatunki roślin, ziemię i odpowiednie donice czy skrzynki do ich hodowania. Jeśli tylko mamy do dyspozycji ogródek w mieszkaniu na parterze czy nawet obszerny taras, korzystamy z usług projektantów zielonej architektury. To jednocześnie okazja do wyhodowania własnych warzyw, owoców czy ziół pozbawionych sztucznych (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/12/11

Ogrody lekiem na zagrożenia cywilizacyjne

Jak skutecznie i szybko sprzedać dom

Artykuły wg słów kluczowych: deweloper, działki, mieszkania

Jak skutecznie i szybko sprzedać dom (...) Niejednokrotnie życie nas zaskakuje, przykładowo potrzebujemy szybko gotówki, bądź nie mamy co zrobić z otrzymanym w spadku po rodzicach domem. Warto wtedy go sprzedać. Oczywiście po podjęciu takiej decyzji zaczynają się schody. Po pierwsze wyceń swoją nieruchomość, po drugie znajdź odpowiadającego Ci kupca. Warto jest skorzystać z wyceny rzeczoznawcy. Koszt wyceny nieruchomości przy jej sprzedaży, a tym bardziej szybkiej jest nieodczuwalny dla właściciela domu. Aby znaleźć w swej okolicy rzeczoznawcę najlepiej jest wpisać w wyszukiwarkę internetową hasła związane z nieruchomościami i (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/08/01

Jak skutecznie i szybko sprzedać dom

Czego nie może inspektor nadzoru budowlanego?

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, budownictwo, deweloper, nieruchomości

Czego nie może inspektor nadzoru budowlanego? (...) budowy/robót i innych uczestników procesu budowlanego. Nie powinien on negocjować i podpisywać z nimi umów. Nie jest też uprawniony do podejmowania kluczowych decyzji związanych ze znaczącymi zmianami w stosunku do projektów, dokumentacji, planów i aspektów techniczno-budowlanych. Wszystkie wymienione czynności nie są mu przypisane, lecz mogą być. Wystarczy, że inwestor udzieli mu odpowiednich pełnomocnictw. W razie czego zawsze można wejść na www.budownictwo.dekra.pl i tam poszukać pomocy.Inspektor nadzoru (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/02/20

Czego nie może inspektor nadzoru budowlanego?

Jak wygląda komfortowe mieszkanie?

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, domy

Jak wygląda komfortowe mieszkanie? (...) tego typu standardzie powinny znajdować się przynajmniej: sypialnia z łazienką, kuchnia, salon lub salon z kuchnią, pralnia lub inne pomieszczenie do tego typu zajęć. Pamiętać należy aby rozkład tych pomieszczeń pozwalał wyraźnie i bezproblemowo rozdzielić część dzienną (dostępną dla wszystkich) od części nocnej (do wypoczynku). Również określono minimalną powierzchnię użytkową na poziomie około 100 m2.Jeżeli mowa jest o luksusowym apartamencie lub mieszkaniu to również budynek, w którym się ono znajduje powinien spełniać pewne wymogi. Głównym czynnikiem jest winda, nawet jeśli (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2014/07/17

Jak wygląda komfortowe mieszkanie?