Kategorie

Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Dodany przez Michał Boner | 2014/05/25

Chata dla Polaka
Portal rynekpierwotny.com ma wbudowaną bardzo wygodną funkcję porównywania.

Wszystkie interesujące nas inwestycje można zaznaczyć i w dowolnym momencie ze sobą porównać.
Nowe mieszkania deweloperskie cieszą się bardzo dużym popytem ze względu na dobre ceny oraz lokalizacje.
Oferty w serwisie obejmują tylko nowe osiedla i ich sprzedaż.
Nowe nieruchomości Szczecin można odwiedzić dzięki tzw. wirtualnym spacerom. Wirtualne spacery to najlepszy sposób prezentacji danej nieruchomości. Dzięki wirtualnym spacerom można dokładnie zaprezentować i wiarygodnie odwzorować rzeczywistość.
W serwisie rynekpierwotny.com prezentacje mogą dodawać wyłącznie spółdzielnie mieszkaniowe albo deweloperzy.
Dzięki serwisowi można łatwo zobaczyć wszystkie nowe mieszkania oraz odwiedzić wirtualne targi mieszkaniowe.
Każdego kogo interesują nowe domy warszawa może po wejściu na stronę skorzystać z wyszukiwarki tekstowej lub graficznej.
RynekPierwotny.com to wyjątkowy serwis, w którym można wynaleźć tylko nowo powstałe mieszkania prezentowane przez biura sprzedaży i deweloperów.

Zdjęcia naszego reportera


mieszkania
działki
agencje nieruchomości