Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Czego nie może inspektor nadzoru budowlanego?

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, budownictwo, deweloper, nieruchomości

Czego nie może inspektor nadzoru budowlanego? (...) nie może przystać na materiały czy usługi w innej niż negocjowana z inwestorem cenie, przy czym nie istotne jest czy ta ma być niższa czy wyższa i z jakiego powodu się zmienia,- nie ma dostępu do pieniędzy inwestora i nie może nimi operować,- nie ma prawa do pokrywania kosztów w imieniu inwestora, w tym wypłacania wynagrodzeń i zaliczek.Wykonując nadzór inwestorski inspektor ma władzę podobną do tej inwestorskiej, lecz jednak okrojoną. Nie wolno mu zwalniać ani zatrudniać wykonawców, kierowników (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/02/20

Czego nie może inspektor nadzoru budowlanego?