Kategorie

Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Dodany przez Irena Dziwisz | 2014/08/13

Biznes pod Zieloną Górą
Każdy przedsiębiorca wie, że aby prowadzić biznes konieczna jest odpowiednia lokalizacja zapewniająca nie tylko łatwe magazynowanie towaru, ale także dogodny dojazd dla klientów.

Z tego też powodu bardzo często opłaca się wynająć lokal usługowy na obrzeżach dużego miasta, czy chociażby w miejscowościach ościennych. Przełoży się to oczywiście również na niższe koszty samego wynajmu.

Gdzie w okolicach Zielonej Góry?
Lokal usługowy do wynajęcia w okolicach Zielonej Góry znajdziemy niemal w każdej miejscowości. Niezależnie od tego, czy będzie to Sulechów, czy też jeszcze mniejsza miejscowość, lokal znajdziemy bez większych problemów. Co istotne, bardzo często urzędy w mniejszych miejscowościach są nastawione znacznie lepiej do przedsiębiorców służąc im większą pomocą przy przenoszeniu, czy rozkręcaniu biznesów. Są to przecież dodatkowe miejsca pracy dla lokalnej społeczności, więc warto przejrzeć dostępne lokale użytkowe w Sulechowie lub innej pobliskiej miejscowości.

Rynek nieruchomości pod Zieloną Górą jest dość bogaty. Nie ma tutaj znaczenia, czy potrzebujemy wielkiej hali magazynowej, czy też małego lokalu na działalność rzemieślniczą po krótkich poszukiwaniach powinniśmy znaleźć nieruchomość odpowiadającą naszym potrzebą. Pamiętajmy jednak o tym, że warunki wynajmu należy przeczytać bardzo dokładnie, aby później uniknąć przykrej niespodzianki i rozczarowania związanego z konsekwencjami finansowymi.

Zdjęcia naszego reportera


nieruchomości
działki
biura nieruchomości