Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Mieszkania w Rembertowie

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, deweloperzy, domy

Mieszkania w Rembertowie (...) Rembertów to jedna z dzielnic Warszawy usytuowana we wschodniej części stolicy, którą wyróżnia miedzy innymi bliskość lasów i licznych pomników przyrody. Mieszkania w Rembertowie mają korzystne ceny i jest ich całkiem sporo. Skutkiem tego wiele osób bierze pod uwagę zamieszkanie w tej dzielnicy. Zastanawiają się jednak, czego można po niej oczekiwać. Czy warto więc zamieszkać w Rembertowie? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.Mocne stronyZalety dzielnicy Rembertów są liczne warto więc zdawać sobie z nich sprawę. Są to przede wszystkim cisza i spokój - dzielnica ta nie (...)

Dodany przez Dawid Jaskulski | 2016/03/21

Mieszkania w Rembertowie

Remont mieszkania

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, domy, nieruchomości

Remont mieszkania (...) Remont mieszkania to mało lubiana czynność, głownie z powodu kosztów. Zwłaszcza że co kilka lat czeka nas właśnie taki wydatek.Jedni remont mieszkania przeprowadzają samodzielnie, na własną rękę, inni decydują się na wynajęcie sprawdzonej firmy remontowej. .Gdy planujesz remont i należy sprawdzić oferty od pewnych firm remontowych. Łazienka jest takim pomieszczeniem, od którego często zaczynamy remont naszego mieszkania. Jest również pozycją w kosztorysie która, nie licząc kuchni, najbardziej wpływa na koszt renowacji mieszkania. Łazienka jest (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/12/15

Remont mieszkania

Ogrody lekiem na zagrożenia cywilizacyjne

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, deweloper, deweloperzy

Ogrody lekiem na zagrożenia cywilizacyjne (...) Moda na ekologiczny tryb życia, dbałość o nasze zdrowie i sprawność przyczyniają się w ostatnich latach do zmian w myśleniu o naszym otoczeniu. Kiedy kupujemy mieszkanie w takim mieście jak Warszawa, interesuje nas już nie tylko jego wnętrze, ale też projektowanie terenów zielonych przez dewelopera w otoczeniu naszego osiedla. Ważne jest dla nas, czy nasze dzieci będą mogły spędzać czas na świeżym powietrzu w oderwaniu od telewizora czy komputera, coraz chętniej też dorośli mieszkańcy Warszawy poświęcają czas wolny na aktywny wypoczynek na rowerze, ścieżce (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/12/11

Ogrody lekiem na zagrożenia cywilizacyjne

Czego nie może inspektor nadzoru budowlanego?

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, budownictwo, deweloper, nieruchomości

Czego nie może inspektor nadzoru budowlanego? (...) Chociaż nadzór inwestorski zdaje się być najważniejszym typem nadzoru nad budową, inspektor nadzoru budowlanego uprawniony do jego sprawowania nie dorasta do pięt samemu inwestorowi.Prawo budowlane niebezpośrednio nakłada na niego pewne ograniczenia, które można znieść odpowiednio skonstruowaną umową. Nie każdy jednak zaprząta sobie nią głowę, a powinien, bo może okazać się, że inspektor budowlany jest wyłączony z wszelkich aspektów finansowych budowy leżących po stronie inwestora.Dlatego inspektor:- (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2015/02/20

Czego nie może inspektor nadzoru budowlanego?

Biznes pod Zieloną Górą

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, działki, nieruchomości

Biznes pod Zieloną Górą (...) Każdy przedsiębiorca wie, że aby prowadzić biznes konieczna jest odpowiednia lokalizacja zapewniająca nie tylko łatwe magazynowanie towaru, ale także dogodny dojazd dla klientów. Z tego też powodu bardzo często opłaca się wynająć lokal usługowy na obrzeżach dużego miasta, czy chociażby w miejscowościach ościennych. Przełoży się to oczywiście również na niższe koszty samego wynajmu.Gdzie w okolicach Zielonej Góry?Lokal usługowy do wynajęcia w okolicach Zielonej Góry (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2014/08/13

Biznes pod Zieloną Górą

Zapraszamy do nowego domu

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, biura nieruchomości, nieruchomości

Zapraszamy do nowego domu (...) coraz więcej ludzi na co dzień pracujących w Stolicy. Dom pod Warszawą to póki co luksus dla zamożnych. Domy Magdalenka, domy Grodzisk czy też domy Nadarzyn zamieszkiwane są przez wielu biznesmenów, artystów, celebrytów.Oprócz obszernych posesji z suto wyposażonymi budynkami budują się osiedla domków. Domy Warszawa i okolice to hasło często wpisywane do wyszukiwarek w celu wyszukania odpowiedniego  (...)

Dodany przez Michał Boner | 2014/06/14

Zapraszamy do nowego domu