Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, działki

Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów (...) człowiekiem zapracowanym. To idealne miejsce, gdzie można zrelaksować się i odpocząć od szybkiego warszawskiego życia. Cisza i bezpieczeństwo to jednak nie jedyne zalety Mokotowa. Oferuje świetny dostęp do usług komunikacyjnych - metro, tramwaje, autobusy oraz transport kolejowy. Na Mokotowie znajduje się również duża ilość szkół, placów zabaw, restauracji i sklepów, co świadczy o jej wysokim rozwinięciu. (...)

Dodany przez Michał Boner | 2016/10/09

Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów

Jak wygląda komfortowe mieszkanie?

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, domy

Jak wygląda komfortowe mieszkanie? (...) nie ale niektórzy dla osiągnięcia punktu odniesienia zdefiniowali to pojęcie w odniesieniu do różnych dziedzin. W ofertach nieruchomości słowo luksus odmienia się przez wszystkie przypadki i spotkać można absurdalne wręcz opisy psujące opinie o branży. Koniecznym było wskazanie cech, które warunkowałyby daną nieruchomość do posługiwania się przymiotnikiem luksusowy i oddzielenie tych o podwyższonym standardzie. Dlatego więc pokuszono się o ustalenie definicji pojęcia luksusowa nieruchomość.Głównym czynnikiem kwalifikującym dany lokal do miana luksusowego jest jego właściwy rozkład. W (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2014/07/17

Jak wygląda komfortowe mieszkanie?