Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, działki

Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów (...) Szukasz mieszkania w Warszawie? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, wygodzie i komforcie, bezproblemowych sąsiadach oraz atrakcyjnej cenie? Sprawdź nowe mieszkania na Mokotowie (np. tutaj).Mokotów to dzielnica bezpieczna oraz przyjazna mieszkańcom. Cicha i spokojna okolica, dużo terenów zielonych, ścieżek rowerowych, terenów do biegania i spacerowania. Nieważne, czy jesteś rodzicem, sportowcem, osobą starszą, czy (...)

Dodany przez Michał Boner | 2016/10/09

Stolica wiele ma twarzy czyli przyjazny Mokotów

Jak wygląda komfortowe mieszkanie?

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, domy

Jak wygląda komfortowe mieszkanie? (...) Luksus – to pojęcie, które każdy wyobraża sobie trochę inaczej. Niestety, nie dla każdego taki stan (ogólnie przyjęty) jest osiągalny, wręcz tylko dla nielicznych. Z luksusem kojarzą się głównie dobra  materialne ruchome lub nieruchomości. Bardzo bogaci ludzie często z nadmiaru pieniędzy chcą pokazać za pomocą luksusowych rzeczy swój status materialny. Kupują jachty, dzieła sztuki, samochody a nawet samoloty i helikoptery. Często też zamożni ludzie inwestują w nieruchomości. Zazwyczaj są to ziemie a także pałace, domy, mieszkania.Czy istnieje coś takiego jak definicja luksusu? Raczej (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2014/07/17

Jak wygląda komfortowe mieszkanie?

Zapraszamy do nowego domu

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, biura nieruchomości, nieruchomości

Zapraszamy do nowego domu (...) Zwłaszcza dużo ludzi przenosi się z większych miast na ich obrzeża. koszty metra kwadratowego w centrum miasta są duże a infrastruktura pozamiejska coraz bardziej rozbudowana. Tak rodzą się sypianie miast, od pojedynczych domów po osiedla willowe i domków szeregowych i jednorodzinnych. Miejscowości takie jak Grodzisk, Magdalenka czy Nadarzyn już są uważane za przedmieścia Warszawy. Do nich sprowadza się (...)

Dodany przez Michał Boner | 2014/06/14

Zapraszamy do nowego domu

Chata dla Polaka

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, działki, mieszkania

Chata dla Polaka (...) Portal rynekpierwotny.com ma wbudowaną bardzo wygodną funkcję porównywania. Wszystkie interesujące nas inwestycje można zaznaczyć i w dowolnym momencie ze sobą porównać.Nowe mieszkania deweloperskie cieszą się bardzo dużym popytem ze względu na dobre ceny oraz lokalizacje.Oferty w serwisie obejmują tylko nowe osiedla i ich sprzedaż.Nowe nieruchomości (...)

Dodany przez Michał Boner | 2014/05/25

Chata dla Polaka