Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Zarządzanie nieruchomościami

Artykuły wg słów kluczowych: administracja, nieruchomości, zarządzanie

Zarządzanie nieruchomościami (...) Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami Warszawa oraz administrowanie nieruchomościami to podejmowanie różnego rodzaju działań, które mają na celu: stymulowanie mieszkańców do prowadzenia inwestycji w infrastrukturę taką jak: systemy ewidencji parkowania, place zabaw, ogrodzenie, systemy monitoringu i dostępu a także inne, zwiększanie wartości nieruchomości - zarówno w ujęciu rynkowym, ale także użytkowym jak i estetycznym, obniżanie kosztów eksploatacyjnych nieruchomości, integrowanie społeczności zamieszkujących daną nieruchomość, zwiększanie jakości życia oraz zamieszkiwania lokatorów nieruchomości.W skład załogi firmy GMZN administrującej oraz zarządzającej nieruchomościami wchodzą nie tylko licencjonowani zarządcy nieruchomości ale również wysokiej klasy specjaliści z innych branż, których obecność jest niezbędna do profesjonalnego zarządzania. Są to elektrycy, pracownicy opiekujący się zielenią, prawnicy, ale również firmy produkujące oraz montujące bramy oraz ogrodzenia, firmy z branży RTV-AGD czuwające nad funkcjonowaniem systemów elektronicznych, konserwatorzy, inżynierowie budownictwa, instalatorzy placów zabaw, ekonomiści a także inni.Zakres zarządzania nieruchomościami obejmuje:- zabezpieczenie dostaw mediów,- analizy ekonomiczne oraz bezpieczne (...)

Dodany przez Irena Dziwisz | 2014/05/29

Zarządzanie nieruchomościami