Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Mieszkania w Rembertowie

Artykuły wg słów kluczowych: domy, deweloperzy, biura nieruchomości

Mieszkania w Rembertowie Rembertów to jedna z dzielnic Warszawy usytuowana we wschodniej części stolicy, którą wyróżnia miedzy innymi bliskość lasów i licznych pomników przyrody. Mieszkania w Rembertowie mają korzystne ceny i jest ich całkiem sporo. Skutkiem tego wiele osób bierze pod uwagę zamieszkanie w tej dzielnicy. Zastanawiają się jednak, czego można po niej oczekiwać. Czy warto więc zamieszkać w Rembertowie? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.Mocne stronyZalety dzielnicy Rembertów są liczne warto więc zdawać sobie z nich sprawę. Są to przede wszystkim cisza i spokój -...

Dodany przez Dawid Jaskulski | 2016/03/21

Mieszkania w Rembertowie