Najnowsze

Lato w pełni ale niestety nie pod Giewontem. Z powodu gorszej pogody w tej części kraju górale muszą liczyć straty. Ze względu na niesprzyjającą aurę obniżono ceny wynajmu apartamentów w portalu Tatrzańskie Turnie - właściciele oferują korzystne promocje i atrakcje, z których można skorzystać nawet w przypadku gorszej pogody.

Z ostatniego zestawienia średnich rocznych poziomów stopy zwrotu z wynajmu nieruchomości wakacyjnych wynika, że mamy do czynienia z 3 kwartałem z rzędu, w którym wskaźnik rentowności rośnie. Najwyższy wzrost rentowności zanotowały góry. Posiadanie apartamentu staje się opłacalne. Region ten z coraz większym nasileniem upodobali sobie mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjaliści upatrują wyjaśnienia tego stanu rzeczy przede wszystkim w ukończeniu inwestycji komunikacyjnych.


Nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim

Artykuły wg słów kluczowych: nieruchomości, domy, deweloperzy, mieszkania

Nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim Mieszkanie w Warszawie czy w którymś z okolicznych miast – to pytanie zadaje sobie coraz większa ilość osób. Jednym z głównych powodów tego typu rozterek są oczywiście względy ekonomiczne. Nie da się ukryć, że przykładowo nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim są nawet o połowę tańsze od tych, które można kupić w stolicy naszego kraju. Taka oferta z pewnością jest niezwykle kusząca, szczególnie dla młodych par, które nie mogą się jeszcze pochwalić zbyt pokaźnym dorobkiem finansowym. Trzeba jednak mieć na uwadze codzienne dojazdy. To nie tylko kwestia...

Dodany przez Dawid Jaskulski | 2015/05/25

Nowe mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim